OfisBulutta 5651

5651 sayılı kanunla internet ortamındaki yayınların içerik ve bu içerikler yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındadır. 5651 sayılı kanun toplu İnternet hizmetinin verildiği kurum ve kişilerde  kapsamaktadır.  Ağ trafiğinizin loglanmasıyla ağ üzerinde olan her bir bağlantının kaydını tutmuş olursunuz.  OB 5651 Log hizmetimizde 5651 yasasına göre üretiğiniz verilerilerinize ait logları 5070 göre Tübitak zaman damgasını kullanarak imzalar. Bu sayede yasal olarak verilerinizi değiştirilemez olduğunu ıspatlamış olursunuz. OB 5651 LOG sistemi bulut tabanlı çalışmasının yanında  yerel ağlara hizmet vericek şekilde de yapılandırılabilir.

 

 

Eğer işletmenizde “SMS” ile kimlik doğrulaması yapılabilen bir sistem yoksa Ofisbulutta 5651 paketlerine bakmanızı öneririz. Çünkü ağ ve ağ güvenliği uzmanı ekbimiz sizin için en ideal ürüne göre Otel , Hastane , Okul , büyük ağ yapılarınıza uygun ağ donanımlarını size temin eder. Danışmanlığın dışında kurulum desteğide vermekteyiz. Bu sayede uzmanlardan destek alarak kurulumlarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

Cihaz teminiyle işletmenize ek bir donanım almak zorunda kalmazsanız. Ofisbulutta 5651 uygulamasıyla %100 uyumlu olan donanımlarımızı size bulut 5651 faturası kapmasında sunuyoruz. Bu sayede toptan satın alma yapmadan Hostspot Portal sistemene geçmiş oluyorsunuz. Ağ güvenliğinizi artırırken ağınızdan faydalananları kayıt altına alabiliyorsunuz. Tüm bunların dışında Ofisbulutta 5651 ile uyumlu olan cihazlar aynı zamanda ihtiyaç duymanız halinde band yönetimi , yük dengeleme ve hata toleransına karşı kullanabilirsiniz.